Надбужанські артисти цими вихідними побували з концертами у Польщі

Надбужанські артисти цими вихідними побували з концертами у Польщі2aedb7eba1d2

Мистецька делегація Надбужжя разом із першим заступником голови РДА Олегом Ільківим цими вихідними відвідала Гміну Балтув у Республіці Польща. Група артистів, до складу якої входили Народний вокально-інструментальний ансамбль «Зорецвіт» Буського районного Народного дому, соліст Народного вокального колективу «Кво вадіс» Віктор Хом’якевич і ведуча концертної програми – начальник відділу культури та туризму Буської РДА Людмила Ціхоцька, запропонували польським друзям патріотичні пісні, вірші, розповіли про свій рідний край, його традиції і перспективи входження у Євросоюз. Особливе захоплення та шквал оплесків викликав спів чудової надбужанської співачки Стефанії Панкевич.
У знак поваги та добросусідських відносин Олег Ільків подарував війту Гміни Балтув Анджею Яблонському образ Святої родини, вишитий бущанками, та світлинні альбоми «Буська земля» старості повіту в Островцю Збігневу Дуді та секретарю уряду гміни в Балтові Агнешці Копаті.
Після трьох концертів та пізнавальних екскурсій у «Парк Юрського періоду», «Село Святого Миколая», «Замок Сніжної королеви», бущани мали приємне спілкування з українськими родинами, які багато літ мешкають у Балтові.
На завершення відвідали храм для спільної молитви.
Довідково. Поїздка делегації в Польщу відбулася в рамках реалізації обласної «Програми розвитку та популяризації української мови та культури, історичної свідомості громадян в Україні та за кордоном на 2016 рік».

Інформаційні матеріали Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top