Надбужанські боксери стали призерами змагань Першості Львівської області з боксу серед юніорів

Бущани Назар Грушицький та Володимир Блакита – призери змагань Першості Львівської області з боксу серед юніорів0f3I3IBLjXo

У своїх попередніх публікаціях ми вже подавали інформацію про швидкий розвиток секції боксу у нашому районі. Чимала зацікавленість нашої молоді саме цим видом спорту щоразу зростає у геометричній прогресії. Сьогодні розповімо про нові здобутки наших юних боксерів. Нещодавно у місті Львові відбулися змагання Першості Львівської області серед юніорів 2000-2001 років народження. Надбужжя на обласних змагах представляли двоє юнаків – Назар Грушицький та Володимир Блакита. Назар у нелегкій боротьбі виборов перше місце у своїй категорії, а Володимир у важких боях здобув третє. Детальніше про здобутки Надбужанських боксерів розповідає депутат Буської районної ради, один із засновників боксерського кулубу “Самсон” Роман Фурда.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top