Надбужанські каратисти у Швейцарії здобули для України майже півтора десятка призових місць

Надбужанські каратисти у Швейцарії здобули для України майже півтора десятка призових місць

Про це повідомив у соцмережах перший віце-президент Львівської обласної федерації кіокушинкай карате, керівник Буського районного осередку кіокушинкай карате Віталій Крюков.

“18.05.2019 у Швейцарському Штансі відбувся традиційний 14 міжнародний турнір Swis-Open Shinkyokushin 2019 в якому взяли участь 17 вихованціd ДЮСШ Авангард члени Львівської федерації бранчу Шихана О.С.Короля

Турнір видався дуже напруженим та складним, але ми зуміли достойно виступити посівши 14-ть призових місць у двох номінаціях!

КАТА

1 Онисько Катерина. -1ше G-4

2 Ласка Яна. -1ше G-3
3 Мусієвський Назар. -2ге. B-5
4 Кравчук Анна. -3тє. G-4.
5 Мех Ярина. -3тє. G-3
6 Хомяк Дмитро. -3тє B-5

КУМІТЕ 

1 Червінський Орест. -1ше. B-06
2 Качинська Ярина. -2ге. G-01
3 Гаєвська Наталя. -2ге. G-10 
4 Чеховський Маркіян. -2ге. B-02
5 Мусієвський Назар. -2ге. B-05
6 Онисько Катерина. -3тє. G-04
7 Крюкова Соломія. -3тє. G-07
8 Холявка Роман. -3тє. В-09

Ті, хто не посіли призових, а програли у складних поєдинках здобувши досвід – всі ви молодці, боролись достойно підтримували один одного пишаюсь вами!” – зазначив у своєму дописі Віталій Крюков.

Детальніше про змаги та здобутки Надбужанських каратистів – почуєте незабаром у інтерв’ю з Віталієм Крюковим на БуськомуРадіо 87.5FM.

 

Світлина від Yura Krukov.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top