Надбужанські легкоатлети Орися Дем’янюк та Роман Ростикус вибороли золоті медалі на чемпіонаті України

Двоє легкоатлетів з Львівщини здобули першість на чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих, який відбувся у Луцьку.

Спортсмени Львівської школи вищої спортивної майстерності вибороли дві золоті медалі. У бігу на 1500 метрів найкращий результат продемонструвала Орися Дем’янюк, а Роман Ростикус фінішував першим у бігу на 3000 м із перешкодами.

За підсумками чемпіонату у Луцьку відбиратимуть учасників до збірної команди України, яка у вересі братиме участь у чемпіонаті Асоціації Балканських країн.

Зазначимо, чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих відбувся 29-30 серпня у Луцьку. Змагання пройшли на стадіоні «Авангард» без глядачів. Участь у них взяли близько 600 спортсменів.

Нагадаємо, на початку року 28-річна Орися Дем’янюк також виборола «золото» на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні (біг на 1500 м), а 29-річний Роман Ростикус – «срібло» у бігу на 3000 м з/п.