Надбужанські легкоатлети призери Чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів

Надбужанські легкоатлети призери Чемпіонату України у приміщенні серед юніорів

6-7 лютого у Сумах відбувся юніорський Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Про це розповів Буському радіо голова федерації легкої атлетики Буського району Михайло Гаєвський. За підсумками змагань були відібрані кандидати на участь в двох міжнародних матчевих зустрічах -24-25 лютого у Мінську Білорусь-Азербайджан-Латвія-Естонія-Іспанія-Ізраїль-Туреччина-Україна-Литва, а також 13 травня Ізраїль – Україна – Румунія – Кіпр в Ізраїлі.

До складу команди Львівщини на цих змагах увійшли вихованці Буської ДЮСШ, тренер Володимир Єретик:

  1. Ілля Білик             – спортивна ходьба 5км.                     ——         ІІ місце
  2. Юлія Григорієва – біг на 60 метрів та 200 метрів.   
  3. Тарас Козак          – біг 3000 метрів.                                   ——         VII місце
  4. Віталій Глушко   – біг на 60м. та 200 метрів.               ——         VI  місце

Талановитий легкоатлет Ілля Білик. Вихованець Буської ДЮСШ, тренер Володимир Єретик

Наші юні спортсмени виступили досить вдало, зокрема,  Ілля Білик вкотре підтвердив результати на кандидата в майстри спорту і в складі юніорської збірної команди України представлятиме нашу державу на міжнародних матчевих зустрічах 9-ти країн -24-25 лютого у Мінську.

Додамо, що після завершення юніорського Чемпіонату у Сумах стартував Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді, у якому беруть участь представники Буської ДЮСШ – Володимир Киц та Орися Дем’янюк-Мочульська. Надбужанська легкоатлетка вже виступила та виборола право на фінальний забіг – 1500м.

Вітаємо Надбужанських юніорів та бажаємо вдалого виступу нашим дорослим легкоатлетам!

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top