Надбужанські вчителі Марія Барак та Наталя Олива – одні з кращих педагогів Львівщини

Надбужанські вчителі Марія Барак та Наталя Олива – одні з кращих педагогів Львівщини

За підсумками всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Початкова освіта» у Буській РДА відзначили двох вчителів з Буського району.

Сьогодні у Буській РДА відбулося врочисте вручення почесних відзнак та заохочувальних подарунків двом надбужанським вчителям Марії Барак (НВК «Буська ЗОШ І ст. – гімназія – інтернат ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І.Франка » та Наталії Оливі ( Гутисько-Тур’янська ЗОШ І ст.). Таку почесну місію виконав голова РДА Олег Коваль. Марії Барак та Наталії Оливі вручили грамоти та сучасні телевізори.

Нагадаємо, що надбужанські педагоги з власної ініціативи взяли участь у всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2020».

Стартував такий конкурс ще на початку листопада, а завершився у 20 числах грудня. Перший день випробувань ( відбірковий етап ) відбувся у форматі «Тестування», «Практична робота». Педагоги нашого району продемонстрували найкращі результати. Відповідно з 15 учасників Львівської області на основі рейтингу було допущено 5 до конкурсу «Методичний експромт», де учасниці продемонстрували вміння адаптувати власну педагогічну ідею до специфіки навчальних тем та вікових особливостей учнів.

Наполегливість, майстерність та ефективність запропонованих прийомів роботи з дітьми привели Наталію Романівну та Марію Теодозіївну у трійку кращих.

На другий день учителі продемонстрували педагогічну майстерність на інтегрованому уроці у 3-4 класах ліцею № 18 Львівської міської ради та у розробленні проекту, визначеному жеребкуванням. Наталія Олива та Марія Барак показали методичну компетентність, науковість, творчий підхід, результативність та доцільність використаних методів, професійні якості.

За результатами конкурсу третє місце виборола Барак М.Т. (НВК «Буська ЗОШ І ст. – гімназія – інтернат ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І.Франка », а переможцем першого туру стала молодий педагог Олива Н.Р. ( Гутисько-Тур’янська ЗОШ І ст.), яка увійшла у п’ятірку найкращих педагогів Львівщини.

Наступний (фінальний) етап відбувся у грудні. П”ятірка кращих вчителів Львівщини змагалась у різноманітних конкурсних випробуваннях. На основі рейтингу та сумарної кількості балів визначили переможця та 4-ох лауреатів, серед яких була надбужанка Наталія Олива ( Гутисько-Тур’янська ЗОШ І ст.). 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top