Надбужанські воїни АТО взяли участь у акції на підтримку політв”язнів

Надбужанські воїни АТО взяли участь у акції на підтримку політв”язнів12711194_1681671108747340_5479389467838667082_o

7 лютого, у Львові Надбужанські воїни АТО та волонтери взяли участь в акції проти політичних репресій біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Під час цього заходу учасники передали Президенту України свої вимоги:
1. Звільнення незаконно-затриманих учасників АТО, бійців добровольчих підрозділів, волонтерів, громадських активістів, які перебувають під слідством, на думку бійців АТО, за сфальсифікованими справами.
2. Притягнення до відповідальності винних у вбивстві Небесної Сотні.
3. Притягнення до відповідальності командування Міністерства Оборони, які винні у Ілловайському, Дебальцівському котлах та всіх провальних операціях , які були за час АТО.
4. Створення у всіх областях України підрозділів територіального захисту від режиму внутрішньої окупації.

Учасники АТО закликають виконати ці вимоги до 20 лютого. 20 лютого, о 10.00, біля Жовтневого палацу в Києві, відбудеться з’їзд учасників АТО і всеукраїнське Віче.
Зазначимо, що основною умовою волонтерських громадських організацій та учасників АТО є відсутність в лавах громадської ініціативи «Побратими об’єднані» будь-яких політичних діячів чи партій, адже це виключно аполітичний рух.
Крім того, учасники АТО та волонтери закликають контактувати з ініціативною групою, та повідомляти імена учасників АТО, громадських активістів, які зараз страждають від політичних переслідувань або репресій.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top