Надбужанські воїни АТО взяли участь у міжрайонному футбольному турнірі учасників АТО

Команда Буського району у важкому протистоянні здобула друге місце в футбольному турнірі, що відбувся у Радехові1476623506122

16 жовтня у місті Радехові відбувся футбольний турнір між командами учасниками АТО, приурочений до Дня захисників України. Організували спортивне дійство  місцеві активісти-учасники АТО, залучившись підтримкою керівництва Радехівського району та міського голови м.Радехів.  У день змаг також урочисто відкрили сучасний футбольний майданчик із штучним покритям. Першими хто ступив на новозбудоване футбольне поле, були команди учасників АТО з трьох районів-сусідів: Буського, Кам”янко-Буського, Бродівського та міста Радехів. Команда Буського району на змагах виступила у такому складі: Вавринчук Павло, Фурда Роман, Бута Василь, Падус Олег, Кузьма Юрій, Тур”яниця Андрій та Олійник Андрій. В загальному заліку перше місце вибороли господарі майданчика команда із Радехова , дещо gramota_radehiv-minifutbolпоступилася лідерам  команда з Буського району, замкнули трійку лідерів футболісти Камянко-Буського району. Зазначимо, що усіх  учасників нагородили медалями та пам`ятними грамотами, а нашого земляка Падуса Олега відзначили, як кращого гравця цих змаг.

“Ми завжди раді приймати участь у таких змаганнях. Тут ми зустрічаємось з побратимами, з якими не так давно ще були на передовій. Своїм прикладом ми надихаємо молодь на здоровий спосіб життя та залучаємо до занять спортом”, – розповідає учасник АТО Павло Вавринчук з Олеськатут. Спілка учасників АТО Буського р-ну”висловлює подяку волонтеру Гаєвському Роману та директору Буської ДЮСШ Пасічнику Богдану за надану підтримку.

заступник голови Буської районної ради

Роман ФУРДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top