Надбужанських підприємців відзначили Подяками Львівської ОДА та привітали із професійним святом

Надбужанських підприємців відзначили Подяками Львівської ОДА та привітали із професійним святом

4 вересня у Львові відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня підприємця.

Кращих бізнесменів в межах зустрічі керівництва федерації роботодавців України із представниками бізнесу Львівської області зі святом привітав голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

«За те, що Львівщина є одним з лідерів в Україні за динамікою надходжень до бюджету, варто подякувати нашим підприємцям. Вашими зусиллями наша область також має новостворені робочі місця. Для нас важливо збільшити обсяги виробництва за рахунок розширення ринку збуту. Окрема подяка нашим бізнесменам за підтримку українського війська. У те, що ми разом зробили за 4 роки, мало хто вірив. Як говорив Президент, завдяки створенню фонду підтримки армії, волонтерства, сплати податків і військового збору – за народом України тепер стоїть висококваліфіковане та добре озброєне військо. Пам’ятайте, що наша держава мусить бути підтримана сумлінною сплатою податків, і тоді усім буде легше жити й працювати», – зазначив Олег Синютка.

Окрім того, в межах урочистостей відзначили переможців обласного конкурсу на звання «Краще мале підприємство Львівщини», «Краща жінка – підприємець Львівщини», «Кращий молодий підприємець Львівщини».

Відтак, за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва та з нагоди Дня підприємця тридцятьом підприємцям оголосили Подяку голови облдержадміністрації. Серед них двоє представників Буського району: керівник ТОВ “Хеммель-Україна” Сергій Бевз та фізична особа – підприємець Юрій Павлик, фізична особа – підприємець Надія Синенко.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top