Надбужанський легкоатлет Володимир Киц був за крок від фіналу на чемпіонаті Європи у Белграді

Надбужанський легкоатлет Володимир Киц був за крок від фіналу на чемпіонаті Європи у Белграді

Володимир Киц став єдиним представником України на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики на Белградській арені у Сербії на дистанціїї 3000 метрів. Показавши «свій» результат – 8:04.96, Володимир, нажаль, не зміг пройти далі.

Подаємо коментар Володі для одного провідного українського спортивного журналу:

За тиждень до старту я застудився. Звичайно, хотілося краще, але хвороба трохи завадила. Думаю, якби не хвороба міг би міняти 8 хвилин. Вважаю, що секунди нормальні, пробіг по своєму ж результату, провалу нема і це вже непогано. Хоча для таких забігів, думаю, треба робити відбірковий норматив 7:50.0, щоб себе комфортно почувати в цій компанії.

На літо поки що планів ще не будував, все залежатиме від того як проведу тренувальний збір. Хотілося б поїхати у вискогіря, але не знаю як буде виходити. Але без високогіря на середніх дистанціях готуватися складно.

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top