Надбужанський легкоатлет Володимир Киц був за крок від фіналу на чемпіонаті Європи у Белграді

Надбужанський легкоатлет Володимир Киц був за крок від фіналу на чемпіонаті Європи у Белграді

Володимир Киц став єдиним представником України на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики на Белградській арені у Сербії на дистанціїї 3000 метрів. Показавши «свій» результат – 8:04.96, Володимир, нажаль, не зміг пройти далі.

Подаємо коментар Володі для одного провідного українського спортивного журналу:

За тиждень до старту я застудився. Звичайно, хотілося краще, але хвороба трохи завадила. Думаю, якби не хвороба міг би міняти 8 хвилин. Вважаю, що секунди нормальні, пробіг по своєму ж результату, провалу нема і це вже непогано. Хоча для таких забігів, думаю, треба робити відбірковий норматив 7:50.0, щоб себе комфортно почувати в цій компанії.

На літо поки що планів ще не будував, все залежатиме від того як проведу тренувальний збір. Хотілося б поїхати у вискогіря, але не знаю як буде виходити. Але без високогіря на середніх дистанціях готуватися складно.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top