Надбужанці – переможці Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю патріотичного мистецтва «Сурми звитяги»

 Надбужанці – переможці Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю патріотичного мистецтва «Сурми звитяги»

3 грудня у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбувся заключний етап XІХ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю патріотичного мистецтва «Сурми звитяги». Серед переможців – гуртківці Буського БДЮТ, а саме: Ярміл Сергій ( І місце номінація графіка), Савчин Вікторія( ІІІ місце номінація живопис), Тіщенко Сніжанна ( спеціальна відзнака журі за актуальність виконуваного твору). Номінація графіка та живопис – керівник гуртка Гачкевич Катерина Юріївна, номінація літературне читання – керівник гуртка Камінська Марія Миронівна.

Зазначимо, що такий фестиваль проводиться щорічно. Його мета – відродження української патріотичної пісні, її осучаснення, пропагування серед дітей та юнацтва кращих зразків мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ та ХХІ століттях, вивчення пісенної спадщини Січового Стрілецтва, Української Галицької Армії, Організації Українських Націоналістів, Української Повстанської Армії, а також сучасної української молодіжної патріотичної пісні, що звучала під час Революції на Граніті, на Помаранчевому, Євромайданах та Революції гідності, а також підтримує і прославляє бойовий дух наших воїнів на фронті з російським агресором. З самого ранку до пізнього вечора приміщення театру було наповнене дзвінкими дитячими голосами, емоціями та радісним піднесеним настроєм. Зранку до обіду на сцені відбувалася репетиція концерту, з 16.00 проходила урочиста церемонія нагородження дипломантів та лауреатів фестивалю. Переможці отримали пам’ятні медалі, дипломи, афіші, буклети фестивалю. Пам’ятну нагороду – ікону Святої Кілікії, що є покровителькою музики, для володаря ГРАН-ПРІ фестивалю виконав відомий львівський художник і волонтер п.Лев Скоп. Лауреатів прийшов привітати заступник директора Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації п. Ігор Гайдук.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top