Напередодні Дня Знань відбулася нарада освітян району під гаслом: «Нова українська школа – це школа для життя!»

Напередодні Дня Знань відбулася нарада освітян району під гаслом: «Нова українська школа – це школа для життя!»

27 серпня 2018 року на базі «НВК Буська ЗОШ І ст.-гімназія-інтернат ім.Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І.Франка» відбулася святкова нарада керівників навчальних закладів Буського району та голів первинних профспілкових організацій.

Із початком нового навчального року педагогів привітали представники влади заступник голови Буської РДА Тетяна Сай та заступник голови Буської районної ради Роман Фурда. Посадовці зазначили, що основою освітньої програми Нової української школи є дитиноцентризм, а вчителі сьогодні залишаються найважливішими координаторами освітнього процесу і покликані забезпечити учням належні умови для здобування знань. Посадовці також висловили подяку керівникам шкіл за результативно реалізовані освітні мікропроекти, заявили про свою готовність підтримувати і допомагати педколективам у всіх починаннях, спрямованих на впровадження в життя освітньої реформи.
Начальник відділу освіти Галина Олійник проаналізувала роботу освітньої галузі району, що налічує 776 педагогів, які навчають 5314 учнів та 1146 дошкільників, відзначила успіхи та слабкі сторони у роботі педагогів щодо роботи з обдарованими дітьми. В районі добре налагоджена і надалі пріоритетною залишається робота з дітьми з особливими освітніми потребами. Саме з цією метою на базі Буської гімназії перед початком нового навчального року відкрито Інклюзивно-ресурсний центр.
Актуальним сьогодні є військово-патріотичне виховання учнівської молоді, знання військової справи, володіння навчальною зброєю, готовність стати в ряди борців за територіальну цілісність України. Силами педагогічних і учнівських колективів, працівниками РІМЦ відділу освіти зібрано чимало інформації про учасників бойових дій у зоні АТО, які є випускниками шкіл чи проживають на прилеглій території. У видавництві «Растр» готується до друку перша частина книги «Воїни миру». Заплпновано відкриття приміщення військово-патріотичного центру та невеликого тиру.
З метою формування в дітей партнерських стосунків, лідерських якостей та основ підприємницької діяльності, протягом літа в НВК «Соколівська ЗОШ І-ІІ ст. ім. В.Кальби» (директор Ксьондзик М.Г.) «Галицька фундація» проводила літній табір, де учні мали можливість презентувати і захищати різноманітні власні проекти. Педагоги пересвідчилися, що діти творчі, винахідливі, їм потрібен лише поштовх і допомога. 
Учителі – агенти змін. Це наскрізна ідея, на якій тримається запровадження реформи Нова українська школа, і гасло для вчителів, що пілотуватимуть новий Держстандарт для початкової школи вже з 1 вересня. Про це йшлося у виступі Пацалон Г.М., вчителя початкових класів НВК «Чанизька ЗОШ І-ІІ ст..», тренера НУШ. А Ткачук О.Я., вчитель зарубіжної літератури Заводської ЗОШ І-ІІІ ст., ознайомила керівників шкіл із сучасними освітніми трендами.
За якісну підготовку переможців ІІІ ( обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, підготовку випускників до ДПА та ЗНО, за об’єктивність оцінювання знань учнів, участь у різноманітних конкурсах педагогам вручили грамоти і подяки районної державної адміністрації, відділу освіти та департаменту освіти інауки Львівської ОДА.

Учасників наради привітали Сень Г.І., голова Буської РОППОіН України, та учні Буського ОЗЗСО .

Лабінська С.С., методист РІМЦ 
                                                                                              відділу освіти Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top