Народний депутат України Михайло Бондар з робочим візитом відвідав Буський район

Народний депутат України Михайло Бондар з робочим візитом відвідав Буський район

28 березня Буський район відвідав Народний депутат від нашого округу Михайло Бондар. Вранці відбувся особистий прийом громадян у місті Буську. Після цього нардеп взяв участь у районних командно-штабних навчаннях з органами управління та силами цивільного захисту.

У другій половині дня Михайло Бондар відвідав Буський районний Народний дім, де поспілкувався із директорами Народних домів на черговій виробничій нараді.

Після обговорення нагальних питань із представниками галузі культури Буського району, Народний депутат взяв участь у черговій сесії Буської міської ради та поспілкувався з депутатським корпусом. З міським депутатом, директором Буської ДЮСШ Богданом Пасічнтком обговорили важливе питання ремонту приміщення басейну спортшколи. Також народний депутат відвідав Буську ЗОШ№2, де оглянув виконані ремонтні роботи по заміні покрівлі,  кошти на ці роботи були виділені із держбюджету за сприянням Михайла Бондара.

У с.Яблунівка в приміщенні сільської школи Михайло Бондар провів прийом громадян, поспілкувався із педагогічним колективом школи. Громада наголосила на необхідності ремонту-реставрації пам’ятника Т.Г.Шевченку, що розташований на території села. Народний депутат також оглянув приміщення спортивної зали та їдальні місцевої школи, які потребують ремонту.

Наступною громадою. з якою поспілкувався Михайло Бондар, була Побужанська громада. Місцеві жителі висловили свої прохання щодо 

перекриття шкільного спортзалу та нагальній потребі сучасного спортивного майданчика на території школи.
Завершив свій робочий візит народний депутат оглядом виконаних ремонтних робіт у Соколянській школі.

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top