Наш Олеський замок у десятці фотошедеврів

Наш  Олеський замок у десятці фотошедеврів. А Фотографію Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької визнано найкращою в українській частині міжнародного проекту «Вікі любить пам’ятки»

Фотографію Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької визнано найкращою в українській частині міжнародного проекту «Вікі любить пам’ятки». Про це повідомляє Wiki Loves Monuments. Проект спрямований на створення повної ілюстрованої інформаційної бази про культурну спадщину світу, фотографії якого будуть використані у Вікіпедії.

В українській частині конкурсу було завантажено понад 37 тис. фотографій – більше ніж від інших країн-учасниць. Подано фото понад 16 тис. об’єктів культурної спадщини, понад 2,5 тис. пам’яток було сфотографовано вперше. Участь у конкурсі взяли 410 авторів, шестеро з них є одними з 15 найактивніших завантажувачів фото в світі. «Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments) — міжнародний фотоконкурс пам’яток культурної спадщини, метою якого є зібрати світлини для ілюстрування статей у Вікіпедії, Вікімандрах та інших вікіпроектах. За цей час було зібрано майже 2 млн зображень. В Україні цього року проводився вшосте.
Наш Олеський замок на тлі вечірнього неба отримав 8 місце, автор Сергій Рижков.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top