Наш земляк Олександр Саримсаков отримав відзнаку за волонтерську діяльність

Наш земляк Олександр Саримсаков отримав відзнаку за волонтерську діяльність

Під час Революції Гідності та з початком війни на сході широкий розвиток в Україні отримав волонтерський рух. Волонтери допомагають збирати кошти, одяг, їжу, медикаменти на потреби захисників України, переселенців із зони проведення АТО, допомагають адаптуватися у суспільстві тим воїнам, у яких виникають певні труднощі.
Серед волонтерів є і наш земляк Олександр Саримсаков. В четвер, 1 червня, в присутності учасників АТО Буського району, працівників райдержадміністрації та районної ради йому було вручено від Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО відзнаку за волонтерство. Почесну місію нагородження виконали голова РДА Петро Мороз та голова районної ради Богдан Глова.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top