Наш земляк Олександр Саримсаков отримав відзнаку за волонтерську діяльність

Наш земляк Олександр Саримсаков отримав відзнаку за волонтерську діяльність

Під час Революції Гідності та з початком війни на сході широкий розвиток в Україні отримав волонтерський рух. Волонтери допомагають збирати кошти, одяг, їжу, медикаменти на потреби захисників України, переселенців із зони проведення АТО, допомагають адаптуватися у суспільстві тим воїнам, у яких виникають певні труднощі.
Серед волонтерів є і наш земляк Олександр Саримсаков. В четвер, 1 червня, в присутності учасників АТО Буського району, працівників райдержадміністрації та районної ради йому було вручено від Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО відзнаку за волонтерство. Почесну місію нагородження виконали голова РДА Петро Мороз та голова районної ради Богдан Глова.

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top