Наш земляк Віктор Дідух став Чемпіоном Європи!

Наш земляк Віктор Дідух став Чемпіоном Європи!

“Віктор Дідух -чемпіон Європи! 3:2 на його користь, 11:9 в останньому сеті. Програючи 2:0 Віктор вирвав перемогу. Вітаємо! Тільки бійцівські незламні якості і дух Чемпіона вирвали перемогу у товариша по команді Максима Ніколенко. Це був просто суперукраїнський фінал! Чекаємо на золото в команді!” – такий допис оприлюднили на FB- сторінці Федерації настільного тенісу Львівської області. 

А Буське Радіо87.5FM має свіженьке інтерв”ю з нашим земляком. Віктор ще бере участь в командних змагах, тому нам з вами ще є за що повболівати. Слухйте коментар Віктора Дідуха із Швеції сьогодні у Новинах на Буському радіо!

https://www.facebook.com/ITTFWorld/videos/1157779524417788/

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top