Наш земляк Віктор Дідух став переможцем міжнародного турніру з настільного тенісу. Наші інваспортовці Віктор Дідух та Антон Дацко впевненно розпочали новий сезон 2017 року

Наш земляк Віктор Дідух став переможцем міжнародного турніру з настільного тенісу

Приємно, що наші інваспортовці Віктор Дідух та Антон Дацко впевненно розпочали новий сезон 2017 року. Вже на старті у активі Віктора та Антона лише золоті медалі!

Про перемогу Антона Дацка ми писали у статті “Бущанин Антон Дацко здобув золото на етапі кубка світу з фехтування на візках”

Нещодавно у м. Ліньяно Сабьядоро (Італія) завершився міжнародний турнір з настільного тенісу серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату. Загалом у змаганнях приймали участь 190 спортсменів із 32 країн світу.

Національна збірна команда України була представлена 14 спортсменами і посіла перше місце у загальнокомандному заліку, здобувши 13 медалей (8 золотих, 2 срібних, 3 бронзових).

Успішно в складі збірної команди України змагався представник «Інваспорту» Львівщини, наш земляк – Віктор Дідух з Андріївки, який виборов 2 золоті нагороди в особистому та командному заліку. Вітаємо Віктора та його тренера Олександра Дідуха.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top