Наша землячка Соломія Братейко – переможець молодіжного чемпіонату Європи з настільного тенісу

Наша землячка Соломія Братейко – переможець молодіжного чемпіонату Європи з настільного тенісу

Приємна звістка надійшла зі столиці Білорусі – Мінська, де упродовж 8-11 березня тривав чемпіонат Європи з тенісу настільного серед молоді до 21 року.

У фіналі жіночого парного розряду 19-річна представниця Львівщини, уродженка села Андріївка Буського району, вихованка Львівської ШВСМ, яка тривалий час представляла СК «Лірс» (м. Жовква) Соломія Братейко (тренер – майстер спорту міжнародного Віктор Дідух) в парі зі спортсменкою з Республіки Польща Наталією Байор у важкій боротьбі з бельгійською парою у складі Ліза Лунг / Марго Деграф вибороли перше місце!

Українсько-польський дует не віддав жодного сету своїм суперницям, здобувши перемогу з рахунком 3:0.

Такий успіх для України є непересічною подією, адже давно українські молоді тенісисти не завойовували таких нагород на континентальних першостях. Наразі Соломія Братейко є другою в рейтингу гравчинь настільного тенісу України.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top