Наша землячка Соломія Братейко здобула два “золота” на чемпіонаті України з настільного тенісу.

Наша землячка Соломія Братейко здобула два “золота” на чемпіонаті України з настільного тенісу.

1 березня в Чернігові завершився чемпіонат України з настільного тенісу. За інформацією Відділення НОК України у Львівській області, виступила на головному вітчизняному старті 21-річна бущанка Соломія Братейко, яка здобула дві золоті медалі.

В особистих змаганнях вихованка паралімпійського чемпіона 2016 року нашого земляка-бущанина Віктора Дідуха на шляху до фіналу “насухо” 4:0 перемогла чотирьох своїх суперниць. А у фіналі, наша Соломія, з рахунком 4:2 переграла Тетяну Біленко (Сорочинську) – супердосвідчену харків’янку, учасницю трьох Олімпійських ігор.

Ще одне “золото” Соломія виграла в парних змаганнях сереж жінок разом з киянкою Веронікою Гуд. У фіналі дівчата здолали харківсько-київську пару Тетяна Біленко (Сорочинська)/Євгенія Васильєва (Созонюк).

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top