Наші чарівні “Надбужанки” – фіналістки Міжнародого фестивалю сучасної української пісні «Молода Галичина-2018»

Наші чарівні “Надбужанки” – фіналістки Міжнародого фестивалю сучасної української пісні «Молода Галичина-2018»

7 липня, у свято Івана Купала в місті Новояворівську Яворівського району Львівської області стартував XXVI Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина-2018», який завершиться 12 липня.

На цей унікальний та найстарший в Україні пісенний форум прибули таланти із 13 держав. Участь у такому святі української пісні взяли і наші чарівні “Надбужанки”. Зазначимо, що красуні з Буського району стали фіналістками «Молодої Галичини-2018». Після повернення гурту додому, обов’язково поспілкуємося та запитаємо про враження від такого феєричного заходу.

Стартувала «Молода Галичина-2018» із традиційного дефіле понад сотні конкурсантів, віком від 10 до 25 років, на «Червоній фестивальній доріжці» та жеребкування. Усім учасникам вручені пам’ятні буклети, в яких з привітальним словом звернувся найперше голова Львівської ОДА Олег Синютка, який, зокрема, наголосив, що щасливий від того, що «має честь бути частинкою «Молодої Галичини», вітати її учасників з усього світу і тим самим вносити свою творчу лепту в розвиток української культури».

Під час урочистого відкриття Міжнародного фестивалю конкурсантів та багатотисячну глядацьку аудиторію привітали голови Яворівських РДА та районної ради (співголови оргкомітету фестивалю) – відповідно Орест Хлян, Володимир Сичак; директор Міжнародного фестивалю «Молода Галичина» Наталія Коваль, народний артист України, композитор, професор, ректор Київського інституту музики імені Глієра – Олександр Злотник; міський голова Новояворівська Василь Муравель. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Olya Markevych.

Нагадаємо, що за 26 років «Молода Галичина» дала путівку в творче життя багатьом українським талантам. Серед переможців – відомі імена української та зарубіжної естради: Наталя Бучинська, Тіна Кароль, Катерина Бужинська, Наталка Карпа, Міка Ньютон, Владіслав Левицький, Ліля Ваврін, Ірина Доля, Михайло Хома («Дзідзьо»), Володимир Окілко, сестри Вікторія і Анастасія Петрик, а також – композитори-виконавці Тимур Усманов, Руслан Талабіра. Гран-прі «Молодої Галичини» свого часу здобули також талановиті виконавці з Казахстану і Грузії. Торік перемога дісталася гурту з міста Калуша Івано-Франківської області та Катерині Сичевській з м. Барановичі, Білорусь.

Світлина від Ірини Макар.Щороку Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні приймав почесних гостей – відомих українських композиторів і поетів, популярних артистів та митців, серед яких: Ніна Матвієнко, Тарас Петриненко, Василь Зінкевич, Степан Галябарда, Руслана, Ані Лорак, Гайтана, Олександр Пономарьов, Анатолій Матвійчук, «Піккардійська терція», «Скрябін», «Друга ріка», «Mad Heads XL», «ТіК», інші молодіжні гурти та артистів.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top