Наші земляки прикордонники вдало виступили на чемпіонаті України

Наші земляки прикордонники вдало виступили на чемпіонаті України

З 6 по 9 листопада цього року в Одесі проходив чемпіонат Державної прикордонної служби України з поліатлону, в якому взяли участь 25 команд, 102 учасника з усіх прикордонних загонів та частин центрального підпорядкування Держприкордонслужби.

Протягом трьох діб прикордонники визначали хто найсильніший, найшвидкий та найвлучніший. Учасники показували своє уміння та технічні навички у змаганнях по плаванню, стрільбі, силової гімнастики, спринту на 100 та 60 метрів, бігу на витривалість та метанні гранати.

Наші бущани Сергій Бондаренко та Костянтин Коляда вдало виступили у складі команди Львівського прикордонного загону і у своїй підгрупі серед 12-ти команд здобули перемогу. А у загальному підсумку Західне регіональне управління Державної прикордонної служби, підрозділом якого є Львівський прикордонний загін, посіло друге загальнокомандне місце.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top