Навчання у Яблунівській школі розпочали в оновлених класах

Навчання у Яблунівській школі розпочали в оновлених класах

Нещодавно разом із керівництвом району журналісти Буського радіо та районного часопису “Воля народу” відвідали школу у селі Яблунівка. Метою такого візиту були оглядини відремонтованого класу наймолодших учнів-першачків цього навчального закладу та ознайомлення із ходом робіт щодо реконструкції системи опалення. Зазначимо, що цього року у Яблунівці вперше переступили шкільний поріг 11 дітлахів-школяриків, а загалом у школі навчається 98 учнів. Будівля школи доволі давня, збудована ще  у далекому 1939 році. Проте, цього навчального року у школі відбулись позитивні зміни. Громада села взяла участь у конкурсі мікропроектів і здобула перемогу, завдяки цьому вдалося зробити ремонт шкільного холлу та замінити вхідні двері. На сьогодні завершуються роботи по влаштуванню централізованого опалення, на це були виділені кошти із фонду соціально-економічного розвитку регіону. Приємно вразили класи для наймолодших учнів. Тут батьки школярів власними силами зробили гарний сучасний ремонт, а будівельні матеріали для школи за власний кошт придбав голова Буської РДА Олег Коваль.

Отож, результатом такої вдалої співпраці громади та влади є щирі усмішки наймолодших яблунівчан, які з радістю навчатимуться у належних комфортних умовах.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top