Навесні для проходження строкової військової служби з Буського району заплановано направити 21 юнака

Навесні для проходження строкової військової служби з Буського району заплановано направити 21 юнака

2 квітня, відбулося перше засідання районної призовної комісії.
Як повідомив Буський військовий комісар Ігор Томачук, в рамках проведення весняної призовної кампанії 2018 року до війська планують направити з нашого району 21 юнака віком 20-27 років.

Зазначимо, що відповідно до рішення Кабінету Міністрів України на кожного призовника, а це 15тис.190 осіб, виділяється 3 тис. 617,13 грн. З них: 3,5 тис. грн – для виплати грошової допомоги , 93,13 грн – для підготовки та проведення призову на строкову військову службу (без урахування коштів на харчування та перевезення громадян України, призваних на строкову військову службу, із збірних пунктів).
Призовна кампанія триватиме в Україні до 31 травня.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top