Небезпечна знахідка у селі Циків

Небезпечна знахідка у селі Циків

У понеділок, 6 березня, об 11:35  до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення  про виявлення вибухонебезпечних предметів у селі Циків у Буському районі.

Боєприпаси ззовні були схожі на два артилерійські снаряди часів Другої світової війни.  Їх знайшли місцеві мешканці під час прогулянки на узбіччі польової дороги на відстані 500 метрів від житлових будинків.

Про це повідомили правоохоронні органи, які подали заявки на вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів.

Львівське обласне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України закликає бути вкрай обережними у разі виявлення подібних предметів: «Знайшовши боєприпас, ні в якому разі не торкайтеся його та не підпускайте до нього людей. Про знахідку терміново повідомте безпосередньо Службу порятунку «101» або місцеві органи влади».

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top