Незрячі діти Бущини матимуть можливість читати книжки, написані шрифтом Брайля

Незрячі діти Бущини матимуть можливість читати книжки, написані шрифтом Брайля

За сприяння та фінансової підтримки Львівської облдержадміністрації для незрячих дітей області виготовлено 300 книжок 10 найменувань з казками та оповіданнями рельєфно-крапковим методом (шрифтом Брайля).

10 таких книжок надійшли у Буський район та будуть передані у Буську районну дитячу бібліотеку та бібліотеку с.Задвір’я.
Зазначимо, що ініціаторами та реалізаторами мікропроекту «Книга, яку читають незрячі» стала громадська організація «Фонд реабілітації незрячих» за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА. Мета мікропроекту, на реалізацію якого використано 50 тис. грн, – зробити доступними дитячі книги для незрячих читачів за місцем проживання.
Відтак «Книга, яку читають незрячі» стане доступною також у аудіоверсії для діток старшого віку в бібліотеках, там де вони живуть. Їм не треба буде шукати спеціалізовані заклади, а по місцю проживання вони зможуть прийти і отримати те, чого потребують.

Ініціатори у майбутньому сподіваються на розширення переліку книжок, створення книжкових фондів та  куточків читача для незрячих у бібліотеках.

busk-rda

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top