Нові барви дитячих духовних пісень

Вони зазвучали під віковими склепіннями храмів Унівського та Зарваницького монастирів.

Це юні бужани-гімназисти разом із духовним та мистецьким наставниками – отцем Андрієм Баглаєм та Олександром Заліском здійснили давню мрію – спільну подорож до духовних святинь українців

Тут усі були зачаровані дивовижними місцинами, де наші предки відчули особливу небесну благодать та будували монастирі, були вражені сакральною архітектурою духовних комплексів, відчули особливий смак святої води.

А ще дізналися дуже багато нового і цікавого – історії, перекази, легенди, чуда…

Учасниця подорожі Анастасія Гачкевич:

– Суботнього ранку учні гімназії, учасники хору духовної пісні при Будинку дитячої та юнацької творчості, керівником якого є Олександр Григорович Зеліско, о 9 ранку рушили у далеку мандрівку маршрутом Буськ – Унів – Зарваниця.

Розпочали подорож, як годиться, з молитви. Спершу ми прямували у ближчий до нас Унів. Парох церкви св. Юрія міста Буська о. Андрій провів нам цікаву екскурсію. Варто зауважити, що в Унівському монастирі знайшли свій вічний спокій славні духовні наставники, наші земляки отці Вороновські.

Зайшовши у храм Свято -Успенської Унівської лаври, ми натхненно заспівали на славу Бога пісень і вирушили в путь.

Наступною нашою зупинкою був духовний комплекс Зарваниця. Впродовж усієї подорожі нашим цікавим провідником був отець Андрій. Дорога туди довга , але для нас час за розмовами пройшов дуже швидко.

Коли ми вже під’їзджали до комплексу о. Андрій розказав нам повір’я про те, хто першим побачить купол церкви й дзвіниці, той буде щасливим! Уявіть собі, як ми крізь вікна виглядали маківки святинь із Хрестами, які поєднують Небо і Землю!

Дророга була неблизькою, тому обід у монастирському комплексі був таким доречним! Смачно пообідавши, ми пішли на екскурсію, яку провів для нас брат Богдан. У його розповіді ми почули історію виникнення Марійського Духовного комплексу, про всі його особливості та ще багато цікавого.

У Зарваниці ми пройшли з молитвами Хресну дорогу, набрали цілющої джерельної святої води.

Дуже цікавою була для усіх нас Божественна літургія, яка відбулася у підземній церкві, яку відслужив отець Андрій Баглай. А у головному храмі цього комплексу ми також прославляли Бога своїми піснями.

Час промайнув надзвичайно швидко. І уже під покровом ночі шкільний автобус привіз нас додому.

Нам дуже сподобалась ця подорож!

Щиро хочемо подякувати усім, хто доклав зусиль для того, щоб наш хор духовної пісні побував там, де душа наповнюється духом, мелодією, світлом, де безперервно лунає Божа Молитва у цей тривожний час і за нашу Вітчизну. Насамперед о. Андрію Баглаю, який проявив ініціативу та організував цю мандрівку, керівникам: району – Петру Морозу, освіти Богдану Глуховецькому, нашому наставнику Олександру Зеліску, нашим батькам, які з надією і радістю проводили нас у важливі мандри – всім, всім велике спасибі!

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top