Нові-старі конфлікти у середовищі перевізників Буського району

Нові-старі конфлікти у середовищі перевізників Буського району

У вівторок, 23 січня, у малій сесійній залі адмінприміщення районної ради за участю голови РДА Петра Мороза, голови райради Богдана Глови та голів сільських рад відбулась нарада із керівниками автотранспортних підприємств, які здійснюють пасажирські перевезення у Буському районі.

Зазначимо, що такі зустрічі з надавачами послуг з перевезень пасажирів у Буському районі відбуваються не вперше. На попередній зустрічі, ініційованій керівництвом району, обговорювалось питання підвищення цін на маршрутах і приведення їх до розумних меж. Тоді після численних дискусій вдалося досягти певного компромісу.

Цього разу зустріч ініціювали самі перевізники, щоб висловити своє невдоволення поверненням на ринок перевезень району ПП Стець, яка на їх думку, знову порушує чинні правила перевезень. Нагадаємо, що саме через чисельні скарги та звернення від жителів району на якість обслуговування пасажирів з цим приватним підприємцем у свій час був розірваний договір на перевезення у районі. На цьому також наголосив керівник відділу захисту прав споживачів Буської райради Василь Кашуба.

Як зазначив директор ТзОВ”Самбірського АТП 14608″ Іван Романяк, після тривалого затишшя між перевізниками із виходом на маршрут ПП Стець знову відновились скандальні ситуації, коли водії автобусів, що курсують за цим же рейсом, вступають у словесні перепалки у боротьбі за пасажирів. Недобросовісний перевізник також не дотримується графіку перевезень, чим надає фінансових збитків усім іншим учасникам ринку перевезень.

На усі зауваження ПП Стець відповіла, що графіку дотримується та ніяких порушень не допускає, автобуси курсують на рейсі Буськ – Андріївка згідно тимчасової угоди, яка дійсна до 22 березня.

Голови сільських рад Заводського, Чанижа та Андріївки наголосили на недостатній кількості рейсів сполучення із райцентром у ранковий час.

Заступник голови РДА Олег Ільків вкотре звернув увагу усіх керівників автотранспортних підприємств на необхідності дотримання правил перевезень усіма надавачами послуг з перевезення та створення належних умов для пасажирів. У підсумку перевізники домовилися переглянути та узгодити спільний графік руху автобусів, який доведуть до відома пасажирів району.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top