Новим заступником голови Буської райдержадміністрації стала Сай Тетяна Петрівна

Новим заступником голови Буської райдержадміністрації стала Сай Тетяна Петрівна

Сьогодні, 31 січня, відбулося офіційне представлення перед активом Буського району нового заступника голови районної державної адміністрації.
Ним стала Сай Тетяна Петрівна, яка куруватиме у районі питання гуманітарної сфери: галузі культури, освіти, медицини, соціального захисту, зайнятості, пенсійного забезпечення, ін.

Вітаючи свого нового заступника з призначенням, очільник району Петро Мороз побажав Тетяні Петрівні успіхів, натхнення та плідної праці на новій посаді, висловив впевненість, що фаховість, попередній досвід роботи в органах влади, дасть максимально позитивний результат у реалізації поставлених перед нею завдань.
До привітань приєднався голова районної ради Богдан Глова, який закликав нового заступника голови РДА до тісної співпраці з депутатським корпусом, керівництвом районної ради, відзначив професіональний підхід до роботи, який Тетяна Сай продемонтрувала, будучи на посаді керівника районного управління юстиції.
В свою чергу, Тетяна Сай подякувала голові РДА за виявлену довіру в призначенні її на посаду заступника, запевнила усіх присутніх у залі в готовності працювати на благо громади Буського району.
Вже з четверга, 1 лютого, новий заступник голови РДА приступить до виконання своїх посадових обов’язків.

Довідково. Сай Тетяна Петрівна народилася та проживає у Буську. Має дві вищі освіти. У 1997 році закінчила Тернопільську академію народного господарства (спеціальність-економіка підприємництва, кваліфікація-економіст-правознавець), 2007 р. – Львівський національний університет ім.Івана Франка (спеціальність-правознавство, кваліфікація-юрист).
Стаж державної служби більше 20 років. Попередня посада в органах влади – начальник Буського районного управління юстиції.

busk-rda

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top