Новопризначений прокурор прокоментував хід розслідування у справі щодо трагічних подій на озері у Красному та розповів про цілу низку порушень у діяльності «Львівоблрибкомбінату»,  на цьому ж водному об’єкті

Новопризначений прокурор прокоментував хід розслідування у справі щодо трагічних подій на озері у Красному та розповів про цілу низку порушень у діяльності «Львівоблрибкомбінату», на цьому ж водному об’єкті

Новопризначений прокурор Радехівської місцевої прокуратури Микола Друзюк на сесії Буської районної ради проінформував депутатів про хід розслідування щодо виявлених порушень на водному об’єкті, який використовує ПрАТ”Львівський обласний виробничий рибний комбінат” .

Прокуратурою встановлено низку порушень вимог чинного законодавства при отриманні і здійсненні права користування земельними ділянками. Водний об’єкт, який розташований на територіях Буської міської ради, Красненської селищної ради та Куткірської сільської ради загальною площею 120 га використовується ПрАТ “Львівський обласний виробничий рибний комбінат”.

Одна частина цього ставка надана зазначеному суб’єкту господарювання на правах договору оренди Буською міською радою.  Дві інші частини водного об’єкта – Красненською селищною та Куткірською сільською радами вже надані у постійне користування, що підтверджують відповідні акти.

Розслідування справи щодо використання землі проводиться у двох напрямках.

Перший напрямок – щодо укладеного договору оренди з Буською міською радою від 2001 року.

Прокуратурою встановлено, що всупереч вимогам чинного законодавства не проведена нормативно-грошова оцінка земельної ділянки і відповідно орендна плата не відповідає вимогам. Радехівською місцевою прокуратурою підготовлено і подано до Господарського суду Львівської області позовну заяву про розірвання цього договору оренди.

Другий напрямок розслідування. Що стосується Державних актів на право постійного користування земельними ділянками, які надали Куткірська і Красненська ради правоохоронними органами здобуто достатньо відомостей, які дають підставу вважати , що ці Державні акти можуть бути підробленими. Розпочато досудове розслідування за фактом можливого підроблення документів за ознаками злочину, передбаченого ч.1 358 ст. Кримінального кодексу України.

Самовільне будівництво на самовільно зайнятій землі…

Відкрито ще одне кримінальне провадження за Ст.197-1 ч.3 ККУ, яка передбачає відповідальність за самовільне будівництво об’єктів і споруд на самовільно зайнятих земельних ділянках. Хід досудового розслідування обох кримінальних проваджень взято Прокуратурою на контроль.

Про трагічну загибель на водному об’єкті учасника АТО.

На даний час органом досудового розслідування досліджено обставини загибелі чоловіка і прийнято рішення про закриття кримінального провадження. Працівники Радехівської місцевої прокуратури не мали можливості у повній мірі перевірити і надати оцінку законності цього рішення, оскільки на даний час матеріали кримінального провадження витребувано до апарату Слідчого управління ГУ Нацполіції у Львівській області. Тоді, коли матеріали кримінального провадження будуть повернуті  до піднаглядного органу досудового розслідування, прокуратурою буде вивчена законність даного рішення і надано оцінку.

За заподіяння легких тілесних ушкоджень відкрито кримінальне провадження

Інше кримінальне провадження з приводу заподіяння легких тілесних ушкоджень, яке мало місце на водному об’єкті у ту ж ніч, коли загинув учасник АТО, ще залишається без прийнятого рішення, але справа теж перебуває у слідчому управління ГУ Нацполіції у Львівській області. На сьогодні з матеріалами справи працівники прокуратури не мають можливості ознайомитись і надати їй правову оцінку, як тільки матеріали повернуться у район, працівники прокуратури переглянуть її також.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top