Об’єднання українок «Яворина» провело благодійну акцію «Різдвяний ангелик» на підтримку дітей героїв війни

Об’єднання українок «Яворина» провело благодійну акцію «Різдвяний ангелик» на підтримку дітей героїв війни

5 січня 2016 року Об’єднання українок «Яворина» провело у Львові благодійну акцію на підтримку дітей героїв російсько-української війни під назвою «Різдвяний ангелик». В акції взяла участь голова об’єднання Ірина Сех, яворинки зі Львова, Жовкви, Бродів, Буська, що на Львівщині.

У  центрі міста яворинки встановили намети, в яких продавали власноруч виготовлені вироби: жіночі прикраси, ялинкових ангеликів, пампухи, калачі та іншу випічку для різдвяного столу. На чільному місці були виплетені руками яворинок різдвяні ангелики – символ благодійної акції.

«У ці святкові дні Різдвяний ангелик не омине жодної оселі, де живуть діти героїв війни, адже вони найбільше потребують уваги і підтримки. Водночас ми хочемо, аби ці діти не залишилися без людської турботи. Тому й організували цю акцію, маючи на меті підтримати родини українських воїнів», – зазначила голова організації Ірина Сех.

Як зазначила голова Буської районної організації «Яворини» Наталія Сервило, вироби яворинок охоче купували гості міста та львів’яни, серед яких депутати Львівської обласної та міської рад. «Усе, що було на нашому ярмарку, яворинки виготовили власними руками – ялинкові прикраси, пампушки, калачі, тістечка. Саме тому вони користувалися великим попитом», – розповіла пані Наталя.

Усі, хто завітав на акцію, мали можливість послухати колядки у виконанні дитячого колективу під керівництвом Анни Кривути та поколядувати разом.

ГО ВОУ “Яворина”

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top