Обережно шахраї: невідомі особи представляються інспекторами Держпраці

Обережно шахраї: невідомі особи представляються інспекторами Держпраці. Випадки таких шахрайських дій вже зафіксовано у Буську та Золочеві.

У зв’язку з появою інформації, яка надійшла до Головного управління Держпраці у Львівській області, про неправомірні дії невідомих осіб, які представляються інспекторами Держпраці та вимагають надання неправомірної грошової винагороди за не проведення перевірок, повідомляємо:

Здійснення контролю за дотриманням законодавства про працю відбувається шляхом організації Головним управлінням Держпраці у Львівській області планових та позапланових перевірок.
При цьому, звертаємо увагу на те, що інспектор Держпраці, прийшовши на підприємство з метою проведення перевірки, зобов’язаний пред’явити службове посвідчення та направлення на проведення перевірки, яке скріплене печаткою та підписом відповідної посадової особи Головного управління Держпраці у Львівській області. В направленні також обов’язково зазначені – підстава для проведення перевірки, термін його дії та суб’єкт господарювання, щодо якого здійснюється захід державного контролю.
Якщо у Вас виникають сумніви щодо повноважень особи, яка прийшла на перевірку та достовірності наданих нею документів, негайно телефонуйте до Головного управління Держпраці у Львівській області за номером: (032) 235-48-42.
У випадку виявлення псевдоінспектора необхідно також обов’язково повідомляти про цей факт правоохоронні органи, оскільки такі дії можуть свідчити про вчинення правопорушення, за яке відповідно до законодавства передбачена відповідальність. При можливості здійсніть фото, відео зйомку та затримайте таку особу до приїзду правоохоронців.
Будьте обачні та не дайте можливості шахраям ввести Вас в оману.

Сектор взаємодії зі ЗМІ,
міжнародних зв’язків та з питань Євроінтеграції

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top