Обвал даху давнього монастиря капуцинів в Олеську

Обвал даху давнього монастиря капуцинів в Олеську

Через сильний вітер у селищі Олесько 3 січня обвалилась частина даху колишнього монастиря капуцинів. Зведений у XVIII ст. біля підніжжя Олеського замку монастир сьогодні є пам’яткою національного значення. Тут розташоване фондосховище галереї мистецтв ім. Бориса Возницького, у якому зберігаються різні музейні експонати. Унаслідок обвалу експонати не постраждали.

Наразі дах монастиря накрили плівкою, аби уникнути протікань.

Монастир капуцинів перебуває на балансі Львівської ОДА. Директор Львівської національної галереї мистецтв ім. Бориса Возницького Тарас Возняк каже, що неодноразово звертався до ЛОДА з проханням про виділення коштів на ремонт приміщення. 8-9 січня відбудеться засідання спеціальної комісії за участі представників Міністерства культури і Львівської ОДА, де вирішуватиметься питання виділення грошей на ремонт даху.

Також Тараса Возняк зазначив, що він звернеться з проханням, аби монастир передали на баланс галереї мистецтв.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top