Одинокі літні мешканці Буського району отримали до Великодня продуктові набори та паски

Одинокі літні мешканці Буського району отримали до Великодня продуктові набори та паски

Сьогодні, 4 березня, до територіального центру соціального обслуговування завітала заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сай, аби ознайомитися з роботою закладу, умовами, які створені для проживання літніх людей, привітати їх та колектив працівників з прийдешніми Великодніми святами.

Далі Тетяна Сай разом з соціальними працівниками побувала у Сторонибабах, де відвідала одиноких літніх жителів села, аби передати їм продуктові пакунки та паски.
Загалом до свята Великодня 440 одиноких літніх людей, які є на обслуговуванні відділення соціального допомоги на дому Буського територіального центру, отримають паски та продуктові пакети з необхідними продуктами (гречка, цукор, чай, згущене молоко, кавовий напій). Про це повідомив директор центру Андрій Дворянин.
Вартість одного Великоднього пакунку складає 90 грн. Гроші для їх закупівлі у сумі 37818 грн надійшли з районного бюджету.

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top