Офіцери Буського району беруть участь у навчаннях територіальної оборони області

Офіцери Буського району беруть участь у навчаннях територіальної оборони області

Троє офіцерів з населених пунктів Бущини з 15 липня беруть участь у навчальних зборах з управління підрозділами бригади територіальної оборони Львівського обласного військового комісаріату.

До навчальних зборів залучено офіцерський склад військовозобов’язаних, які протягом тижня вдосконалять свої навики в управлінні та плануванні ведення дій підрозділами ТРО.

Вже у перші дні навчань військовослужбовці вправлялися у стрільбі зі стрілецької зброї, тактичної медицини, мінно-вибухової безпеки, тактики ведення бою та порядку дій особового складу на блок-постах.
Зазначимо, що резервісти – це люди, якi проходять службу у військовому резерві збройних сил та ведуть цивільний спосіб життя. Такі навчання вони проходять щорічно, аби підтримувати форму та навички.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top