Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Народного дому селища Красне

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Народного дому селища Красне

Відповідно до Закону України від 28.01.2016 №955-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» та ст.. 212 Закону України «Про культуру» з 12.09.2017 р. оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Народного дому смт. Красне.

Умови конкурсу

Особа , яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:
– заява про участь в конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
– автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по-батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи, громадську роботу, контактний номер телефону, адресу електронної пошти, відомості про наявність чи відсутність судимості;
– копія документа, що посвідчує особу;
– копія документа про вищу освіту;
– два рекомендаційні листи довільної форми;
– мотиваційний лист довільної форми.
Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси органу управління у встановлений цією частиною строк.

Вимоги до кандидатів

Керівником державного чи комунального закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше 3-ох років, володіє державною мовою та здатна своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Порядок проведення конкурсу

Конкурс проводиться у два етапи. Перше засідання конкурсної комісії проводиться в термін до 10 днів після закінчення строку приймання документів. На ньому відбувається розгляд документів, поданих кандидатами на посаду керівника закладу культури, згідно кваліфікаційних вимог. Про результати роботи комісії буде повідомлено всіх кандидатів на посаду. Ті, хто пройшов перший етап конкурсу, повинні підготувати проекти програм розвитку закладу культури на 1 і 5 років.
Друге засідання конкурсної комісії, на якому відбувається співбесіда із кандидатами та заслуховування публічних презентацій проектів програми розвитку закладу культури на 1 і 5 років, буде проведено до 7.11.2017 р.

Умови оплати праці – місячна заробітна плата директора становить 3632,00 грн.

Матеріально-технічна база Народного дому смт.Красне – Народний дім знаходиться в пристосованому приміщенні.
Приміщення складається із чотирьох об’єктів:
кіноконцертного залу, танцювального залу, двох кімнат гурткової роботи.
Кількість місць у глядацькому залі – 150.
Приміщення знаходиться в задовільному технічному стані.

Документи для участі в конкурсі необхідно надіслати на поштову та електронну адресу відділу культури та туризму Буської райдержадміністрації упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.
Поштова адреса: 80500, м. Буськ, вул.. Грушевського, 5
Електронна адреса: busk_vkt@ukr.net
Контактний телефон: 03 / 264/ 21457

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top