ОКЕАН ЕЛЬЗИ – ПЕРЕВАЛ

ОКЕАН ЕЛЬЗИ – ПЕРЕВАЛ

Океан Ельзи сьогодні презентують свою нову пісню. Називається вона Перевал і поки що не входить у жоден альбом групи, зате є головною композицією саундтреку до фільму «Захар Беркут», який виходить у прокат цього четверга.

Як розповіли автори стрічки, до створення нової екранізації Захара Беркута долучились найкращі кінематографісти України, а ролі виконують найталановитіші актори з усього світу. Тому логічно, що написати головну пісню для музичного супроводу стрічки доручили найпопулярнішій українській групі Океан Ельзи.

Сама команда вже зняла навіть особливий кліп на пісню, який складається з кінокадрів Захара Беркута і спеціально знятих епізодів. А ми послухаємо радіо версію пісні Перевал.

Слухайте програму “Прем’єра Нової Пісні” на Буському радіо щодня о 14:40. У цій програмі ви почуєте цікаві інтерв’ю з українськими виконавцями та презентації нових пісень.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top