Олег Рибчинський презентував нову книгу

ОЛЕГ РИБЧИНСЬКИЙ ПРЕЗЕНТУВАВ НОВУ КНИГУ

У другій половині жовтня в бібліотеках Львівщини відбувається уже традиційне свято української книги, яке передбачає творчі зустрічі з авторами, письменниками, презентації книг, книжкові фестивалі. Цьогоріч бібліотеки Буської РЦБС запланували і провели уже низку цікавих заходів в межах цієї програми. Зокрема, нещодавно у Буській РДБ, районному Народному домі та Красненській ЗОШ № 1 відомий львівський автор Олександр Зімба представив свої твори дитячій аудиторії.

А вчора у Буській ЦРБ з презентацією нової книги «Через пекло до раю» побував уже добре відомий нам за творами «Чорні морелі» й «Солодкий гріх» письменник та лікар Олег Рибчинський.

В читальній залі зібралися бібліотекарі, працівники відділу культури та освіти, читачі районної книгозбірні. Як зізнався сам автор, ця книга є йому дуже близькою, адже написана з власного життєвого та професійного досвіду, а герої твору мають своїх прототипів у житті. А спонукала Олега Рибчинського до створення книги давня історія, яка залишила в його душі глибокий слід – продаж матір’ю своєї новонародженої дитини в Італію за 50 доларів. Волею долі він став свідком цієї події. Автор виношував задум про написання книги уже давно, а здійснитися йому вдалося тільки цього року.

Роман легко читається та захоплює читача з першої сторінки. А мораль в книзі така – ніщо в житті не проходить безслідно, за усе доведеться платити, а ще – у житті ніколи не буває випадковостей. Сподіваємось, що заінтригували читачів. Отож, спішіть в районну бібліотеку, де можна придбати цікаву книгу Олега Рибчинського за цінами видавця.

Л.Вовк,зав. методичного відділу Буської ЦРБ

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top