Олег Рибчинський презентував нову книгу

ОЛЕГ РИБЧИНСЬКИЙ ПРЕЗЕНТУВАВ НОВУ КНИГУ

У другій половині жовтня в бібліотеках Львівщини відбувається уже традиційне свято української книги, яке передбачає творчі зустрічі з авторами, письменниками, презентації книг, книжкові фестивалі. Цьогоріч бібліотеки Буської РЦБС запланували і провели уже низку цікавих заходів в межах цієї програми. Зокрема, нещодавно у Буській РДБ, районному Народному домі та Красненській ЗОШ № 1 відомий львівський автор Олександр Зімба представив свої твори дитячій аудиторії.

А вчора у Буській ЦРБ з презентацією нової книги «Через пекло до раю» побував уже добре відомий нам за творами «Чорні морелі» й «Солодкий гріх» письменник та лікар Олег Рибчинський.

В читальній залі зібралися бібліотекарі, працівники відділу культури та освіти, читачі районної книгозбірні. Як зізнався сам автор, ця книга є йому дуже близькою, адже написана з власного життєвого та професійного досвіду, а герої твору мають своїх прототипів у житті. А спонукала Олега Рибчинського до створення книги давня історія, яка залишила в його душі глибокий слід – продаж матір’ю своєї новонародженої дитини в Італію за 50 доларів. Волею долі він став свідком цієї події. Автор виношував задум про написання книги уже давно, а здійснитися йому вдалося тільки цього року.

Роман легко читається та захоплює читача з першої сторінки. А мораль в книзі така – ніщо в житті не проходить безслідно, за усе доведеться платити, а ще – у житті ніколи не буває випадковостей. Сподіваємось, що заінтригували читачів. Отож, спішіть в районну бібліотеку, де можна придбати цікаву книгу Олега Рибчинського за цінами видавця.

Л.Вовк,зав. методичного відділу Буської ЦРБ

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top