Олександр Зімба – гість буських школярів

Олександр Зімба – гість буських школярів

7 листопада гостем молодших школярів Буської ЗОШ №2 та Буської гімназії ім.Є.Петрушевича був відомий львівський письменник, улюбленець дітлахів, казкар, заслужений тренер України, майстер спорту – Олександр Зімба.

Олександр Іванович відвідав Надбужжя вже вдруге. Отож діти вже були добре ознайомлені з його творчістю, оскільки авторськими книгами укомплектовані більшість бібліотек району. У творчому доробку письменника 25 віршованих історій про чудернацькі пригоди песика Бровка та котика Мурчика. А вчора він також презентував дітям і серію коміксів , де головними героями є ці улюбленці малечі. Книги Олександра Зімби приваблюють дітей яскравим поліграфічним оформленням, вишуканою літературною мовою. Герої казок успішно долають життєві перешкоди і своїми вчинками доводять, що тільки справжня дружба перемагає усілякі негаразди.
Приємний сюрприз для Олександра Івановича приготували маленькі гімназисти. Класний керівник 1-го догімназійного Галина Чеховська разом із своїми вихованцями доклалася до створення цікавого незвичайного плаката, де діти за допомогою олівця та пензля відобразили своє бачення творів автора. А диплом «Найдобріший казкар та спортсмен року», виданий дитячою кваліфікаційною комісією гімназії, підтверджує, що пан Олександр вивчив на відмінно наступні предмети: створення казок, легка атлетика, допомога вчителям НУШ від «Майстерні казок».
Присутні із задоволенням придбали книжки автора та отримали від нього автографи. Олександр Іванович дотримується мудрого креда: «Не тільки словом, але й ділом!». Втілюючи у життя цей принцип, він для кожної бібліотеки подарував комплекти своїх творів. Працівники районної бібліотеки для дітей щиро дякують керівникам та вчителям шкіл за допомогу в організації та проведенні зустрічі, а Олександру Івановичу зичать нових творчих успіхів.

                                                                Галина Гораль, заст.

директора Буської ЦБС по роботі з дітьми

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top