Олеські школярі зустрілись із Паралімпійським чемпіоном Антоном Дацком

Олеські школярі зустрілись із Паралімпійським чемпіоном Антоном Дацком

20161101_142158

Багатим на враження був день 1 листопада в Олеській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Шкільне братство «Мудрість поколінь» поповнилось юними козачатами – п’ятикласниками. Учні урочисто присягнули на вірність Україні та її народу, продемонстрували свої знання славного історичного минулого нашої держави.

На це дійство був запрошений  український фехтувальник на візках, майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий призер і переможець Чемпіонатів і Кубків України, Європи та Світу в особистих і командних змаганнях, срібний призер Літніх Паралімпійських ігор 2012року, чемпіон Літніх Паралімпійських ігор 2016року – Дацко Антон Володимирович.

Наш відомий земляк розповів присутнім про свій нелегкий шлях до перемог, а також дав цінні настанови дітям як досягнути мети.

Школярі довго не відпускали спортсмена, запитували про його спортивні досягнення, враження від поїздок за кордон, плани на майбутнє.

20161101_145402

Гарним подарунком для них було те, що олімпієць залишив свої побажання в учнівських щоденниках. Хвилююча зустріч закінчилася спільними фотографіями та символічним подарунком – медаллю із зображенням Олеського замку, на згадку про наш край.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top