Олеський професійний ліцей взяв участь в обласному форумі професійної освіти

Олеський професійний ліцей взяв участь в обласному форумі професійної освіти

Перший Форум професійної освіти відбувся 24 квітня у Львові, у виставковому центрі «Південний-ЕКСПО». У події взяли участь понад три десятки освітніх закладів Львівщини, що спеціалізуються на робітничо-ремісничих професіях. У форумі взяв участь і Олеський професійний ліцей.

«Форум професійної освіти – 2018″ ініційований департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

«Професійно-технічна освіта є затребуваною на ринку праці і ця атмосфера, яка панує тут, стане поштовхом, що ми розвиватимемо професійну освіту», – зазначила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

«Концепція цього форуму не є нова, але вона революційно змінена для того, щоби діти, старшокласники змогли на базі нашої платформи ознайомитися із професіями, набути певних навиків, знайти роботодавця та достойну зарплату», – розповів Василь Ганіткевич, співорганізатор Форуму професійної освіти-2018.

Заклади Львівщини презентували дев’ять робітничо-ремісничих галузей. На виставці презентували себе училища та ліцеї, що спеціалізуються на дерево- та металообробці, автомобільній, харчовій, текстильній промисловостях, а також кондитерському мистецтві та сфері обслуговування.

У межах програми відбулись майстер-класи з різьби по дереву, молекулярної кухні, оформлення кондитерських виробів, флористики, карвінгу, боді-арту, покази малярної та столярної справи, бармен-шоу, тощо.

Викладачі та вихованці Олеського професійного ліцею презентували на форумі свої надбання та провели майстер-клас з керування технічними моделями сільськогосподарської техніки.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top