Оптимальні шляхи вирішення проблем надання пасажирських послуг шукали разом із перевізниками

Вчора у Буській райдержадміністрації за участю заступника голови Львівської ОДА Ірини Гримак відбулися слухання стану пасажирських перевезень

Вчора, 2 березня, в Буській райдержадміністрації відбулися слухання щодо здійснення пасажирських перевезень за участю заступника голови Львівської ОДА Ірини Гримак, голови РДА Петра Мороза, керівників/представників надавачів послуг з пасажирських перевезень, голів місцевих рад, громадських активістів, ЗМІ.

Ірина Гримак розповіла, що обговорення проблем пасажирських перевезень у області відбувалися і протягом 2016 року, під час звітів голів адміністрацій. У результаті виявилося, що у певних районах ситуація із перевезеннями громадян – критична. На щастя, Буський район до цієї проблемної когорти не входить, але певні проблеми звичайно є…

Цього року у Львівській обласній адміністрації було прийнято рішення провести зустрічі у районах для того, щоб з уст голів сільських рад почути інформацію. Саме очільники громад розуміють, яка саме проблематика є на їх території і можливі шляхи її вирішення.

Одним із перших запитань до посадовця було питання начальника відділу у справах захисту прав споживачів Буської райради Василя Кашуби про можливу соціальну несправедливість у нових тарифах. Чому перевізники при однаковій відстані встановлюють різні ціни? Також потрібно зважити на те, що в межах нашого райцентру міста Буська внутрішньорайонні, обласні маршрутки виконують ще й роль громадського транспорту і тут мінімальна ціна у 5 гривень є надто високою.

Ірина Гримак у своїй відповіді детальніше зупинилася на важливому питанні тарифікації.


Із своїми пропозиціями та зауваженнями до роботи перевізників виступили голови Топорівської, Чанизької, Андріївської, Милятинської, Полтв’янської, Побужанської, Ожидівської, Переволочненської, Кутівської та Заводської сільських рад.
Здебільшого це були прохання до перевізників відхилитися від маршруту на 2-5 кілометрів та заїжджати у те чи інше село: Новий Ріпнів, Полтва, Побужани, Закомар’я, як такого маршрутного сполучення із селами немає і громадяни змушені долати значні відстані пішим ходом.

Актуальним було й питання впровадження вечірніх рейсів (Чаниж, Побужани, Переволочно) та незначне коригування графіку руху, відповідно до прибуття-відправлення електричок. Обговорили й неналежний стан певних районних доріг після зими, який є теж важливим чинником для того чи іншого перевізника.

Кожне зауваження очільників громад розглянули окремо. Перевізники, які обслуговують те чи інше село погодилися обговорити з головами територій та врегулювати проблемні питання, вивчити попит на запропоновані нові внутрішньорайонні маршрути та їх рентабельність.
На завершення зустрічі Ірина Гримак звернулася до голів місцевих рад району з важливими господарсько-організаційними питаннями. Зокрема, посадовець акцентувала увагу на неприпустимості спалювання сухої рослинності, необхідності проведення до Великодніх свят заходів щодо прибирання сміття, закликала більш активно використовувати можливості залучення у села коштів через мікропроекти, реалізацію програм по влаштуванню освітлення населених пунктів, водогонів, проведення заходів з енергозбереження.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top