Осередок життя у селі. Сьогодні у Верблянах відкриють відновлений Народний дім

У Верблянах відкриють оновлений заклад культури

З чого все починалося та як згуртована сільська громада плекала надію на відновлення майже 100-річної будівлі Народного дому, – розповість на Буському Радіо сільський голова Віктор Дацків. Не пропустіть, таких цікавих фактів не почуєте більше ніде. Сьогодні у програмі “Гість студії” о 19:30 на хвилі Лелечого краю 87.5FM

Сьогодні, 20 жовтня, у с.Вербляни Буського району відбудеться урочисте відкриття відновленого сільського закладу культури, в якому функціонуватимуть народний дім та бібліотека. Початок: 15.00 год. Після відкриття в оновленому НД відбудеться районний кущовий фестиваль “Зродились ми великої години”.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top