«Ощадбанк» попереджає клієнтів про нову шахрайську схему


«Ощадбанк» попереджає клієнтів про нову шахрайську схему

Державний «Ощадбанк» попередив клієнтів про шахраїв, які винайшли нову шахрайську схему, якою обдурюють українців. Про це йдеться у повідомленні прес-служби «Ощадбанку».

За даними банківської установи, зловмисники скористалися інформаційним резонансом від нещодавньої масованої кібератаки на українські підприємства та вигадали «легенду» для отримання важливої інформації. Шахраї телефонують клієнтам «Ощадбанку», вдають співробітників фінустанови і просять людей повідомити персональні дані. При цьому зловмисники стверджують, що інформаційні бази банку втрачено, тому потрібно повідомити персональні дані для їхнього відновлення.

У банку закликали людей бути обачними і не продовжувати розмову з шахраями, а про такі випадки повідомляти до Контакт-центру банку за телефоном: 0 800 210 800.

В «Ощадбанку» наголосили, що безпеку та конфіденційність усіх банківських даних, у тому числі клієнтських, збережено, а співробітники банку ніколи не телефонують клієнтам для отримання персональних даних.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top