Останній дзвоник пролунав у Надбужжі для майже 5-ти тисяч школярів!(Оновлено)

Останній дзвоник пролунав у Надбужжі для майже 5-ти тисяч школярів!

У  всіх 42 школах району пролунав останній дзвінок  для 4988 учнів, з них: 287 випускників-одинадцятикласників та 400 дев’ятикласників. З цією урочистою подією привітали школярів, педагогічні колективи, батьків керівники Буської райдержадміністрації та районної ради, установ та організацій, депутати, голови місцевих рад, священики.
Голова Буської РДА Петро Мороз побував в одному із кращих, з багатою історією навчальних закладів району – Буській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.
Вітаючи усіх присутніх з Святом останнього дзвоника, керівник району побажав школярам гарного відпочинку та яскравих вражень під час літніх канікул, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети.IMG_0008
Окрім привітань, Петро Мороз повідомив дві приємні новини: Буська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – визначена в районі опорною школою, що дасть неабиякі переваги у підвищенні рівня знань і покращенні матеріально-технічної бази.

І друга новина, що протягом літнього періоду буде продовжено реалізацію проекту спільно з Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ) по реконструкції школи на суму 3 млн 200 тис. гривень.

Звучали на святі вітання випускникам від директора школи Ольги Пунь, перших вчителів, класних керівників і напутні слова від батьків. Вітали своїх старших друзів і наймолодші, першокласники.

IMG_0017IMG_0022IMG_0010

 

Останній дзвоник у Буській гімназії ім.Євгена Петрушевича

Останні настанови вчителів, сльози розчулених батьків і море квітів — такою запам’яталась остання шкільна лінійка.
 Одинадцятикласники не шкодували оплесків, вітаючи один одного із таким водночас щасливим та сумним днем, адже далі — широка дорога у самостійне життя, до якого їх готували одинадцять років і, яке кожен із випускників обере для себе самостійно…

Привітати із вдалим завершенням шкільного року до цього навчального закладу завітав заступник керівника районного відділу освіти Іван Николайчук. Випускників, школярів та педагогічний колектив закладу із святом останнього дзвоника привітала директор Ольга Антонишин.

DSCN8212DSCN8219

 

DSCN8241DSCN8227

 

DSCN8223 DSCN8229

DSCN8244

DSCN8235

Остання шкільна лінійка у Переволочному

У жителів села Переволочна сьогодні потрійне свято. Перше це те, що завдяки рішенню постійної комісії з питань освіти Буської 297райради ступінь місцевої школи не понизять. Друге – цьогоріч мікропроект з енергозбереження місцевої школи переміг у обласному конкурсі мікропроектів, та третє – це свято останнього дзвоника. Привітати 5-х випускників на свято прийшли: депутат райради від села Ігор Майба, очільник сільської громади Василь Колещук, настоятель місцевого храму о.Степан Собків та директор школи Надія Ушкало.
310

 

 

 

 

 

 

 

2932016-05-27 09.57.42

2016-05-27 09.58.08

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top