Освітян Буського району привітали з професійним святом

Освітян Буського району привітали з професійним святом

Сьогодні, 28 вересня, напередодні Дня працівника освіти в актовій залі Буської гімназії імені Євгена Петрушевича відбулися урочисті заходи. Участь в урочистостях взяли представники влади, перший заступник голови Буської РДА Олег Ільків, заступник голови Буської райради Роман Фурда, керівник районного відділу освіти Богдан Глуховецький, голова Буської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Галина Сень, директори районних шкіл, педагоги, профспілковий актив, представники громадськості району.

Посадовці у своїх привітальних словах наголосили, що кожен із нас саме в школі отримує фундамент для свого майбутнього життя. На даний час в Україні проходить реформування системи освіти. Сьогодні важко робити якісь висновки,  складно сказати наскільки ця реформа буде ефективною. Однак для нашої держави вона є потрібною та проводиться своєчасно.  Олег Ільків та Роман Фурда також підкреслили вагому роль вчителя у вихованні та навчанні сучасного молодого покоління українців, висловили вдячність за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість.

 

 

 

 

 

 

“Ми пишаємося професійною та дружньою освітянською родиною Буського району, завдяки якій формується, виховується, навчається й розвивається наше майбутнє покоління, готове своїм непересічним інтелектом довести Україні і світу, що наша держава є конкурентоспроможною, успішною, багатою”, – підсумував очільник районного відділу освіти Богдан Глуховецький.

 

 

 

 

 

 

 

Святкову атмосферу підсилили творчі виступи у виконанні талановитих надбужанських дівчаток Марти Рутецької та Анастасії Гачкевич із піснею “Ми бажаєм Вам добра”. Свій пісенний дарунок для районних освітян заспівали чарівні “Галичанки” ансамбль у складі: Лесі Паливоди, Катерини Гачкевич та  Оксани Рутецької.

Кращих педагогів району було відзначено грамотами та подяками районної державної адміністрації і районної ради.

 

 

 

 

Колектив журналістів редакції Буського радіо приєднується до усіх щирих привітань, що лунали сьогодні.

Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.
Цими чудовими якостями ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top