Освітян привітали із професійним святом

Освітян привітали із професійним святом

Сьогодні, 2 жовтня, у приміщенні Львівського національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулась урочиста академія з нагоди Дня працівника освіти. Участь у заході взяли представники влади, керівники органів управління освіти, педагоги Львівщини та Луганщини, профспілковий актив. Учасниками святкувань була і делегація освітян Буського району.

Із вітальним словом до освітян звернувся голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

“Я дякую за те, що у нас є такі вчителі, за вашу щоденну працю, у якій є все – радість за учнів, які досягають висок, і хвилювання за тих дітей, які роблять свої перші помилки, – наголосив Олег Синютка. – Сьогодні друга за чисельністю галузь, яку фінансує Українська держава – це освіта. Україна піклується про своє майбутнє, бо вчителі – це не тільки навчання, це виховання нашої нації. Ми стали на свій шлях, і попереду нас – велике майбутнє і саме від вас залежить, якою країна буде завтра”.

Опісля очільник області вручив державні нагороди – Президент України Петро Порошенко присвоїв почесне звання “Заслужений працівник культури України” директорові Львівського Будинку вчених Роману Славітичу та доцентові кафедри методики музичного виховання і хорового дирегування Дрогобицького державного педагогічного університету імені І.Франка Юрію Добушу, а також присвоїв почесне звання “Заслужений працівник освіти” директорові Ставчанського НВК Степану Бурбану та директорові Підбірцівської школи Роману Рисику.Світлина від Galyna Olijnyk.

Окрім того, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі освіти та з нагоди Дня працівників освіти видатних працівників галузі голова Львівської ОДА Олег Синютка нагородив почесними грамотами облдержадміністрації. Серед нагороджених – директор Буської гімназії ім. Є.Петрушевича Ольга Антонишин.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top