Освітян з Буського району та усієї Львівщини привітали з професійним святом

Освітян з Буського району та усієї Львівщини привітали з професійним святом

26 вересня, напередодні Дня працівника освіти у приміщенні Львівського національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулась урочиста академія з нагоди Дня працівника освіти. Участь у заході взяли представники влади, керівники органів управління освіти, педагоги, профспілковий актив, представники громадськості області.

Із вітальним словом до освітянської спільноти звернувся голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

“Я переконаний, що найбільше щастя кожного вчителя – побачити, коли твій учень перевершив тебе, зробив більше,  коли учень є твоїм продовженням та натхненням і всі ті знання і сили, які вчитель вкладає в маленьку дитину, яка виростає великим мужем, це є велика ваша перемога. Від вас залежить, хто завтра очолить державу і стане на захист батьківщини. Я дякую за те, що у нас є такі вчителі, коли Львівщина є першою, це ваша заслуга”, – зазначив очільник області.

Світлина від Oksana Rutetska.У вітальному слові голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин наголосив, що в наш дуже непростий час надзвичайно важливими є якість освіти і якість інституцій. «Якість освіти створюєте ви, вчителі. А інституції – представники державної влади і місцевого самоврядування. Усім нам необхідно відчувати тенденції сучасного світу. А вони полягають сьогодні у винятковій важливості способу мислення, який ви виробляєте у вихованців від садочка до диплому магістра чи бакалавра», – зауважив голова Львівської обласної ради.

Світлина від Oksana Rutetska.

Із професійним святом педагогів Львівщини привітала директор департаменту освіти і науки Львівської ОДАи Любомира Мандзій.

“Хочу подякувати вам за невтомну і жертовну працю, вірю, що ваша мудрість і знання проростуть в майбутньому на користь нашої держави. Спільними зусиллями і спільною працею Львівщина демонструє високі знання в освітній галузі, нам є чим гордитись”, – наголосила Любомира Мандзій.

Очільник області Олег Синютка нагородив нагрудним знаком “Відмінник освіти” кращих педагогів Львівщини.

Світлина від Oksana Rutetska.Окрім того, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, а також з нагоди Дня працівника освіти кращі працівники галузі отримали почесні грамоти.

Із рук голови Львівської ОДА отримали відзнаки і надбужанські освітяни, зокрема керівник районного відділу освіти Богдан Любомирович Глуховецький. Крім того, нагороду Львівської обласної ради «Подяка обласної ради» з рук Олександра Ганущина отримали: Сень Галина Іванівна – голова Буської районної організації профспілки працівників освіти і науки України.

 

Cвяткову атмосферу заходу створили виступи музичних колективів, зокрема гурту бандуристок “Зоряниця” ЛНУ ім. Івана Франка та камерного оркестру “Поліфонія” НУ “Львівська політехніка”.Світлина від Галини Сень.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top