Освітяни Буського району провели цікавий математично–спортивний конкурс «Математика на шляху до успіху».

Освітяни Буського району провели цікавий математично–спортивний конкурс «Математика на шляху до успіху»

18 травня відділ освіти Буської РДА спільно з Буським БДЮТ провели цікавий математично–спортивний конкурс «Математика на шляху до успіху».
Організатори конкурсу мали за мету, виявити, як учні 8-10 класів вміють використовувати математичні знання на практиці, у повсякденному житті.
На страрті учасників змаг та їх наставників привітав керівник районного відділу освітити Богдан Глуховецький..
Мозковим центром конкурсу був вчитель Буської ЗОШ№2, керівник гуртка юних математиків Буського Будинку дитячої та юнацької творчості Ігор Гуль. Активними вболівальниками були методисти відділу освіти, працівники БДЮТу та вчителі математики загальноосвітніх шкіл району.
У математичниму конкурсі, який проходив у чотири етапи, взяли участь учні міських шкіл і НВК «Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст.». Перший етап «Візитка». Найцікавіше представлення на суд глядача продемонстрували учні Буської ЗОШ №1, вони і стали переможцями першого етапу.
Другий етап – «Домашнє завдання», який полягав у виконанні авторської пісні та демонстрації художньої сценки з життя відомих математиків. У цьому розважальному конкурсі перемогли учні Буської ЗОШ №2.
Надзвичайно колоритно та емоційно школярі виконали пісня про вивчення математики, що забезпечило глядачам вир позитивних емоцій.
Наступним, третім етапом, був «Швидкісний усний рахунок». Найкращим у лічбі став учень 10 класу Буської ЗОШ №1 Заборний Ігор, він здобув І місце, другою у лічбі стала Березюк Софія з Буської гімназії, третьою – Гнідець Софія з Буської ЗОШ.№2.

Найцікавішим і найбільш захоплюючим був четвертий етап «Задачі на місцевості». У цьому практичному конкурсі учні будували прямокутник заданого розміру, виміряли об’єм м’яча, визначали ширину річки за допомогою мотузки, рулетки, дерев’яних кілочків.
Кращими командами журі визначило:
І-е місце команда «Юних Піфагорів » Буської гімназії ім.Є.Петрушевича;
ІІ-е місце команда «Хитромудрі совенята» Буської ЗОШ І-ІІІ ст.№1,
ІІІ-е місце команда «Бузецькі Піфагори» Буської ЗОШ І-ІІІ ст.№2.
Фінальний акордом свята стало нагородження переможців і учасників змагань. Підсумки конкурсу підвела і вручила грамоти завідувачка РІМЦ Ганна Максим.

Відділ освіти Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top