Освітяни Надбужжя вшанували пам’ять ліквідаторів катастрофи на ЧАЕС

У Красненській загальноосвітній школі №1 вшанували пам’ять ліквідаторів катастрофи на ЧАЕС

Самотність. Тиша. Чорне небо. Пустеля. Вічність. Смерть і жах. Недоля. Зло. В житті потреба. Аварія. Біда. Удар. 26 квітня 1986 року… Ця дата надовго залишиться в пам’яті людській. Аварія на Чорнобильській АЕС стала новою віхою відліку в історії, показавши, якою небезпечною є сила атома, і як неймовірно важко її вгамувати.

26 квітня, у день, коли 31 рік тому на Чорнобильській атомній станції стався вибух, учні 5-А та 7-А класів Красненської ЗОШ №1 підготували лінійку, щоб вшанувати пам’ять тих людей, які загинули під час найбільшої техногенно-екологічної катастрофи сучасності . Діти розповіли цікаві та незнані факти про трагедію, яка забрала сотні людських життів і принесла вслід за собою страшні невиліковні хвороби, яка зруйнувала долі багатьох українських сімей і безповоротно змінила їхні життя. Ця трагедія розлучила багато людей і порозкидала їх по всьому світу. Закінчилась лінійка хвилиною мовчання, на якій учні та педагоги школи вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя, рятуючи життя інших. Найбільше, чого нам хочеться сьогодні, – це бачити світ таким, яким він був колись, жити у безпеці, дихати чистим повітрям і не боятися щохвилини ще одного такого вибуху.

Автор: Роман-Ярошевська, вчитель-словесник

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top