Освітяни обговорювали питання модернізації та оптимізації освітньої галузі району

Перспективи та освітні завдання району

У перший день весни на базі НВК «Буська ЗОШ І ст.-гімназія-інернат імені Є.Петрушевича при ЛНУ ім. І.Франка» відбулася нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів Буського району.

У роботі взяли участь директор департаменту освіти і науки Мандзій Любомира Степанівна, народний депутат Михайло Бондар, інспектор з ЮПСП Буського ВП Кам’янко-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області, капітан поліції Наталія Швайка, депутати районної ради, члени президії районної профспілки працівників освіти.

Любомира Мандзій акцентувала увагу присутніх на необхідності створення опорних шкіл, що суттєво вплине на покращення якості освіти, конкурентноспроможність учня. Освітяни обговорювали питання модернізації та оптимізації освітньої галузі району, перспективи розвитку навчальних закладів у форматі проекту «Нова українська школа».

Начальник відділу освіти Богдан Глуховецький відзначив, що в районі створені всі умови для розвитку інклюзивної освіти, обговорюється питання про філії опорних шкіл.

Капітан поліції Наталія Швайка загострила увагу на проблемі участі підлітків у віртуальних комп’ютерних іграх «Синій кит», «Зникни на 24 години» та ін., розповіла про небезпеку, яку несуть вони  для життя дітей, та дії педагогів по виявленні учасників.

На нараді були заслухані і планові питання. Завідувач РІМЦ Максим Г.С. ознайомила директорів ЗНЗ з результатами проведених предметних олімпіад, звернула увагу на недоліки та досягнення у роботі окремих педколективів шкіл, проаналізувала участь учнів району в ІІІ (обласному) етапі олімпіад. Кожен директор школи отримав збірку «Інформаційно-аналітичні матеріали результатів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін».

Методист РІМЦ Сорочинська Б.Я. розкрила роль та місце класного керівника в організації правоосвітньої та правовиховної роботи, розповіла про досвід учителів окремих шкіл району.

                                                                        Методист РІМЦ  С. Лабінська

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top